Kainos surašytos užsirašant paslaugoms darbo dienomis 8-17 val., Užsirašant savaitgaliais ir kitomis valandomis, kaina skiriasi. Rezervuojant vietą reikalingas avansas (atšaukus rezervaciją avansas negrąžinamas)

Nuotakos makiažas Klaipėdoje

Ypatingai jūsų dienai- ypatingas dėmesys jūsų makiažui. Ypatingas dėl to, kad makiažas- atrodo nepriekaištingai dienos šviesoje, veidas atlaiko net ir didžiausius karščius ir nespindi nuotraukose, tinka vakarinėje dalyje. Šis makiažas išsilaiko ilgai ir nesukelia diskomforto. Prieš vestuves, rekomenduoju susitikti konsultacijai ir pasidaryti bandomąjį makiažą. 

Trukmė~ 1.30 /2 val. 

Kaina nuo 100€

Galimybė atvykti į jūsų vietą ir už Klaipėdos miesto už papildomą mokestį. 

Proginis vakarinis makiažas Klaipėdoje

Šis makiažas tinka visoms progoms, kai norime sukurti ryškesnį įvaizdį. Tinkamas veido paruošimas, išryškinami jūsų pagrindiniai veido bruožai. Igai išliekantis makiažas, kuriuo džiaugsitės net karščiausią dieną. 
Trukmė- apie 1.30- 1.50 val.

Kaina nuo 75€ 

Foto-video makiažas Klaipėdoje

Toks makiažas filmavimui ar fotosesijai pasižymi ypatinga specifika, nes objektyvas sunaikina daug spalvų. Makiažas yra ryškesnis, labiau matinis, maskuojantis. Nėra sudaromas „kaukės” efektas, jausitės patogiai. 
Trukmė- apie 1.30- 1.50 val.

Kaina nuo 70€

Galimybė atvykti į jūsų vietą ir už Klaipėdos miesto už papildomą mokestį. 

Šukuosenos Klaipėdoje

Stambios garbanos, smulkios garbanos, Holivudinės bangos, volume garbanos ar bangos, plaukų tiesinimas, lengvas „netvarkingas” arba standus kuodas, aukšta kasa

Trukmė- 45 min/ 1,30 val.

Kaina nuo 40€

Dieninis- dalykinis makiažas Klaipėdoje

Subtilus ir lengvas makiažas, suteikiantia gaivumo ir pabrėžiantis jūsų natūralumą.

Trukmė ~ 60 min. 

Kaina nuo 50€

Express makiažas Klaipėdoje

Norinčioms greito ir lengvo makiažo įvaizdžio

Neįeina- pilnas veido paruošimas, akių pravedimai, ryškios šešėlių spalvos, bei priklijuojamos blakstienos

Trukmė- 30/45 min. 

Kaina- 40€ 

Vyriškas grimas Klaipėdoje

Užmaskuojami trūkumai, veidas sutvarkomas taip, kad neblizgėtų nuotraukose. Grimas nėra ryškus, jausitės komfortiškai. 
Trukmė- apie 20 min.

Kaina- 20€

Antakių dažymas/korekcija Klaipėdoje

Antakių dažymas geliniais hipoelergiškais dažais, henna dažais. Šie dažai išsilaiko ilgiau odoje ir plaukeliuose, nei cheminiai dažai. Korekcija-pincetu/vašku

Trukmė- 30/45 min

Kaina- 14€

Blakstienų ir antakių laminavimas Klaipėdoje:

Blakstienos laminavimo procedūros metu užriečiamos specialiu voleliu. Saugiais būdais pakeltos blakstienos visiškai nepažeidžiamos. Blakstienos atrodo riestesnės, ilgesnės ir tankesnės. Po blakstienų pakėlimo ir formos suteikimo jos yra prisotinamos vitaminais, mineralais, aliejais ir keratinu, bei yra nudažomos. Visos šios priemonės pamaitina blakstienas, suteikia joms papildomos apimties ir žvilgesio.
Trukmė-1val.

Kaina nuo 35€

Antakių laminavimas Klaipėdoje:

Ši procedūra skirta ne tik antakių formai išlaikyti, bet ir juos pamaitinti. Antakių laminavimui naudojama priemonė antakius pamaitina baltymais, vitaminais, mikroelementais ir keratinu. Visi šie komponentai yra svarbūs plaukelių augimui. Todėl antakių laminavimas tinkamas ne tik turinčioms vešlius antakius ir norinčioms idealios jų išvaizdos.
Trukmė- 45 min
Kaina-30€